DABRIŠIUS GINTAUTAS

 

Gintautas Dabrišius

 Dabrišius Gintautas

Kaip rašyti
Matai medį –
matau,
taip ir rašyk –
matau medį.
Kada medžio šešėlis
ant tuščių mano rankų
krenta,
skubu jį dienorašty –
kitoj žemėj – pasodint.
Vos užrašiau:
pro mane praskrido kamanė,
tuoj pat suabejojau –
o gal tai buvo antis?
 

Dabrišius Gintautas (g. 1950 10 10) – poetas, 42-ojo „Poezijos pavasario“ laureatas.

Gimė Sarginės kaime, Prienų rajone. Mokėsi Šilavoto vidurinėje mokykloje, sodininkystės technikume Kaune. Dirbo Žemės ūkio akademijoje. Nuo 1971 m. gyveno bei dirbo Kaune. Priklauso medžiotojų ir ūkininkų sąjungoms. 1975 m. debiutavo žurnale „Jaunimo gretos“. 1982 m. išleido pirmąją knygą „Vienplaukis prie plento“. Išleido dešimt poezijos knygų. 1983 m. Zigmo Gėlės premija už knygą „Vienplaukis prie plento“, 2006 m. „Poezijos pavasario“ laureatas už knygą „Sviest akmenuką“, 2012 m. Salomėjos Nėries premija už eilėraščių rinkinį „Joju vienas“, 2012 m. Vieno Lito premija už knygą „Joju vienas“, 2014 m. Antano Baranausko literatūrinė premija už poezijos knygas „Joju vienas“ ir „Upė Jekaterinai“.

Sveiki,

Šiuo metu atliekamas tyrimas, kurio tikslas išsiaiškinti muziejaus vartotojų pasitenkinimo lygį įstaigos teikiamomis paslaugomis.

Šio tyrimo rezultatai padės muziejui įvertinti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, geriau suprasti vartotojų poreikius bei, į juos atsižvelgus, tobulinti savo veiklą. Jums pateikta anketa yra anoniminė ir konfidenciali, apibendrinti atsakymai bus naudojami veiklos analizei.

Jei sutinkate dalyvauti apklausoje spauskite ant šios nuorodos:

Lankytojų apklausa