JARUŠEVIČIUS JUOZAS

 

web_silhouette_of_maleJUOZAS JARUŠEVIČIUS (1932 – 1993 06 16) Lietuvos sklandymo čempionas, aviakonstruktorius.

Gimė Prienų rajone, Vėžionių kaime. Mokėsi Jiezne, vėliau Kauno politechnikume, studijavo architektūrą, pramoninę statybą. Su grupele bendraminčių A. Arbačiausku, J. Baliūnu, A. Jonušu statė aviamodelius. Po 1953 metų išvyko mokytis aviacijos į Kuznecą, vėliau į Uralską. Baigęs mokslus grįžo į Lietuvą, dirbo instruktoriumi. Vis didžiuodavosi, kad išmokė skraidyti Vytautą Pakarską. Yra išbandęs Balio Karvelio sklandytuvą BK-6.

Juozas Jaruševičius yra penkis kartus Lietuvos sklandymo čempionas. TSRS sklandymo čempionas. Dalyvavo tarptautinėse varžybose Čekoslovakijoje. Vėliau pasaulio čempionate Anglijoje.

Sveiki,

Šiuo metu atliekamas tyrimas, kurio tikslas išsiaiškinti muziejaus vartotojų pasitenkinimo lygį įstaigos teikiamomis paslaugomis.

Šio tyrimo rezultatai padės muziejui įvertinti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, geriau suprasti vartotojų poreikius bei, į juos atsižvelgus, tobulinti savo veiklą. Jums pateikta anketa yra anoniminė ir konfidenciali, apibendrinti atsakymai bus naudojami veiklos analizei.

Jei sutinkate dalyvauti apklausoje spauskite ant šios nuorodos:

Lankytojų apklausa