KAIRAITYTĖ-MARCINKEVIČIENĖ IRENA

 

web_Irena Marcinkevičienė

Irena Marcinkevičienė-Kairaitytė

IRENA MARCINKEVIČIENĖ-KAIRAITYTĖ (1927-04-20 – 1991-10-28) – istorijos mokytoja.

Gimė Vilkaviškio raj., Puodžiškių km. Pradinę mokyklą lankė tame pačiame kaime, o V ir VI skyrių lankė Vinco Kudirkos mokykloje, Kudirkos Naumiestyje. 1940 m. pradėjo mokytis Vilkaviškio gimnazijoje, dar nebaigusi gimnazijos, pradėjo mokytojauti gretimame Daržininkų km. Vėliau baigė gimnaziją ir 1948 m. įstojo į Vilniaus Pedagoginio Instituto neakivaizdinį skyrių.

Nuo 1945m. Dirbo Prienų raj. Klebiškio, Prienlaukio, Sobuvos, Alksniakiemio pradinėse mokyklose, Tartupio aštuonmetėje m-kloje nuo 1954 m. istorijos mokytojos pareigose. 1960 m. tęsė darbą Prienų internatinėje mokykloje – istorijos mokytoja. Buvo viena iš pagrindinių mokyklos muziejaus, įkurto 1962m. organizatorių ir ilgametė šio muziejaus vadovė. 22 metus vadovavo mokyklos „ŽINIJOS“draugijai.

Už gerą pedagoginį darbą ir aktyvią visuomeninę veiklą I. Marcinkevičienė apdovanota daugeliu garbės raštų, padėkų, garbės ženkleliais, medaliais.

Sveiki,

Šiuo metu atliekamas tyrimas, kurio tikslas išsiaiškinti muziejaus vartotojų pasitenkinimo lygį įstaigos teikiamomis paslaugomis.

Šio tyrimo rezultatai padės muziejui įvertinti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, geriau suprasti vartotojų poreikius bei, į juos atsižvelgus, tobulinti savo veiklą. Jums pateikta anketa yra anoniminė ir konfidenciali, apibendrinti atsakymai bus naudojami veiklos analizei.

Jei sutinkate dalyvauti apklausoje spauskite ant šios nuorodos:

Lankytojų apklausa