KAJOKAS DONALDAS

 

Donaldas Kajokas

 Kajokas Donaldas

SNIEGO LAUKAS PRIEŠ SAULĖLYDĮ

 

Baltas laukas. Lyg prismeigtas krūmas.
O aplink – nė pėdos.

 

Vėjas tarpais aptingsta – nedaug jau
ligi saulės laidos.

 

Vien tik laukas ir krūmas… Pro krūmą –
rausvas taškas snieguos…

 

Lyg maža boružė, prišalus
pilveliu prie šakos.

 

 Kajokas Donaldas (g. 1953 06 13) – vienas žymiausių šiuolaikinių lietuvių poetų, eseistas, rašytojų sąjungos narys, Poezijos pavasario laureatas.

Gimė Prienuose. 1980 m. debiutavo eilėraščių knyga „Žeme kaip viršūnėmis“.  Rašytojas už kūrybą yra apdovanotas premijomis, garbės ženklais, tarp kurių yra Nacionalinė premija (1999), Jotvingių premija (1991), Lietuvos rašytojų sąjungos premija (1998), Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto literatūros premija (2011), Kauno miesto savivaldybės II laipsnio Santakos garbės ženklas (2013), Bernardo Brazdžionio literatūrinė premija (2015) ir kiti garbingi apdovanojimai.

Sveiki,

Šiuo metu atliekamas tyrimas, kurio tikslas išsiaiškinti muziejaus vartotojų pasitenkinimo lygį įstaigos teikiamomis paslaugomis.

Šio tyrimo rezultatai padės muziejui įvertinti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, geriau suprasti vartotojų poreikius bei, į juos atsižvelgus, tobulinti savo veiklą. Jums pateikta anketa yra anoniminė ir konfidenciali, apibendrinti atsakymai bus naudojami veiklos analizei.

Jei sutinkate dalyvauti apklausoje spauskite ant šios nuorodos:

Lankytojų apklausa