LINCEVIČIUS PETRAS

 

big_711085168rsz_petras_lincevičius

 Lincevičius Petras

Lincevičius Petras (g.1990 03 03) – tapytojas, Lietuvos dailininkų sąjungos narys.
Petras Lincevičius yra kilęs iš Šilavoto k., Prienų r. Jau mokyklos ankstyvose klasėse pradėjo ryškėti būsimojo tapytojo talentas. Lankė dailės užsiėmimus Prienuose, dailės mokyklas Birštone ir Marijampolėje. Vėliau, baigęs Marijampolės Rygiškių Jono Gimnaziją, įstojo į Vilniaus dailės akademiją, kur 2015 metais sėkmingai apsigynė Tapybos studijų magistro laipsnį.
Parodose dalyvauja nuo 2007 metų. Yra surengęs 8 personalines parodas Lietuvoje, Vokietijoje. Dalyvavęs bendruose projektuose Lietuvoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Baltarusijoje, Lenkijoje, Jungtinėse Amerikos valstijose. Reikšminga ir kita kūrybinė-kultūrinė veikla: freskos „Neegzistuojanti erdvė“ sumanytojas ir bendraautorius „Vytautas Mineral SPA“, Birštonas, LT; Filmo „Rūsys“ paveikslų dailininkas; sukurtas paveikslas „Vinukas ir dratu perrištas akmenukas“ „Paveikslų sode“, Martyno Jankaus muziejuje Bitėnuose.
Nuo 2007 metų dalyvauja, o nuo 2014 metų kuruoja simpoziumus ir plenerus Šilavoto Davatkyno muziejuje.
Įvertinimas: 2015 Geriausias jaunasis meno mugės ArtVilnius’15 menininkas. 2011 Dalios Gruodienės vardo premija.

Sveiki,

Šiuo metu atliekamas tyrimas, kurio tikslas išsiaiškinti muziejaus vartotojų pasitenkinimo lygį įstaigos teikiamomis paslaugomis.

Šio tyrimo rezultatai padės muziejui įvertinti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, geriau suprasti vartotojų poreikius bei, į juos atsižvelgus, tobulinti savo veiklą. Jums pateikta anketa yra anoniminė ir konfidenciali, apibendrinti atsakymai bus naudojami veiklos analizei.

Jei sutinkate dalyvauti apklausoje spauskite ant šios nuorodos:

Lankytojų apklausa