NATKEVIČIUS GINTAUTAS

 

g

Gintautas Natkevičius

Gintautas Natkevičius (gim. 1958 03 23) – architektas.

Gimė Kruonyje. Tėvams persikėlus gyventi į Prienus, mokėsi Prienų vidurinėje mokykloje, kurią baigė 1976 m. Baigęs vidurinę mokyklą, įstojo į Vilniaus inžinerinį institutą studijuoti architektūros. Dirbo „Kauno komprojekte“ architektu. Yra įkūręs architektų biurą „G. Natkevičius ir partneriai“. Itin sėkminga įmonė, kurioje dirba aukšto lygio specialistai, yra įgyvendinusi labai gerai įvertintų projektų.

Architektas G. Natkevičius sėkmingai dalyvauja architektūros konkursuose ir laimi prizines vietas. Apdovanotas už geriausią „Biznio centro“ Savanorių pr., Kaune 1994 m., už geriausią individualaus namo projektą, yra valstybinių premijų laureatas. Pagal jo projektą pastatytas Darbo biržos pastatas Prienuose.

Sveiki,

Šiuo metu atliekamas tyrimas, kurio tikslas išsiaiškinti muziejaus vartotojų pasitenkinimo lygį įstaigos teikiamomis paslaugomis.

Šio tyrimo rezultatai padės muziejui įvertinti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, geriau suprasti vartotojų poreikius bei, į juos atsižvelgus, tobulinti savo veiklą. Jums pateikta anketa yra anoniminė ir konfidenciali, apibendrinti atsakymai bus naudojami veiklos analizei.

Jei sutinkate dalyvauti apklausoje spauskite ant šios nuorodos:

Lankytojų apklausa