Startuoja Prienų krašto gyventojų tyrimas – LAIMĖS INDEKSAS

Prienų rajono savivaldybė kartu su iniciatyvine grupe „Laimingas Prienų kraštas“ ir tyrimų bendrove RAIT atlieka reprezentatyvią apklausą, kuria siekiama išsiaiškinti, kaip gyventojai vertina gyvenimą Prienų krašte.

Sakoma, kad laimė nėra išmatuojama, bet visada galima sužinoti, ko reikia, kad žmogus jaustųsi laimingas. Todėl pirmą kartą rengiamas toks tyrimas. Planuojama, kad jis bus kartojamas po metų ir vertinama gyvenimo Prienų krašte kokybė. Kviečiame aktyviai dalyvauti, išsakyti savo nuomonę ir drauge išmatuoti Prienų krašto laimės indeksą!

Tyrimas vykdomas internetu. Neturint galimybių naudotis internetu, galima apsilankyti Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje bei bibliotekos padaliniuose visame Prienų rajone ir užpildyti tyrimo anketą, o esant poreikiui – gauti pagalbą iš bibliotekų darbuotojų.

Tyrimas tęsis iki š. m. lapkričio 16 d. Tyrimo rezultatai visuomenei bus pristatyti lapkričio 30 d. Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje. Svarbiausi tyrimo aspektai bus rekomenduojami įtraukti į Savivaldybės strateginį plėtros planą.

Anketos nuoroda https://www.surveygizmo.com/s3/5264478/gyventoju-tyrimas

Prienų krašto muziejaus lankymo sąlygos nuo š.m. gegužės 18 d.

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. gegužės 13 d. sprendimu Nr. V-1150 „Dėl Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro-valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. balandžio 23 d. sprendimo Nr. V-974 „Dėl archyvų, bibliotekų ir muziejų lankymo būtinų sąlygų“ pakeitimo“ nuo gegužės 18 d. lankymui atidaromos muziejaus ekspozicijos ne didesnėms nei 5 asmenų grupėms, išskyrus artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus.

Jūsų laukiame  antradieniais – penktadieniais nuo 9.00 iki 16.00 val., šeštadieniais nuo 10.00 iki 16.00 val.

Esame pasirengę užtikrinti Jūsų saugumą ir kviečiame, lankantis muziejuje, laikytis būtinų karantino sąlygų:

Asmenys, besidomintys fonduose saugomomis vertybėmis bus aptarnaujami nuotoliniu būdu el. p. prienumuziejus@gmail.com arba tel. 8 (319) 60379, +370 652 99077.

Jūsų patogumui ir saugumui dėl apsilankymo muziejuje kviečiame registruotis ir rezervuoti apsilankymo laiką el.p. prienumuziejus@gmail.com arba tel. 8 (319) 60379, +370 652 99077.

Kilus klausimams dėl apsilankymo muziejuje sąlygų kreipkitės aukščiau nurodytais telefonais ar elektroniniu paštu.

Pasibaigus karantinui, grįšime prie įprasto mūsų muziejaus darbo laiko.

Lankytojų aptarnavimas Prienų krašto muziejaus padaliniuose karantino metu nuo gegužės 18 d.

Skriaudžių buities muziejus, lankytojų laukia lauko ekspozicijoje

Antradieniais – penktadieniais nuo 9.00 iki 16.00 val., šeštadieniais nuo 10.00 iki 16.00 val., prašome iš anksto suderinti atvykimo laiką tel. +370 614 70958.

Veiverių krašto istorijos muziejus, legendinio partizano Juozo Lukšos-Daumanto ekspozicijoje karantino metu lankytojai neaptarnaujami.

Šilavoto Davatkynas, lankytojų laukia lauko ekspozicijoje

Antradieniais – penktadieniais nuo 9.00 iki 16.00 val., šeštadieniais nuo 10.00 iki 16.00 val., prašome iš anksto suderinti atvykimo laiką tel. +370 687 24394.

Ekspozicijoje „Laisvės kovos Šilavoto krašte“ karantino metu lankytojai neaptarnaujami.

V. Mykolaičio-Putino gimtoji sodyba-muziejus lankytojų laukia lauko ekspozicijoje

Antradieniais – penktadieniais nuo 9.00 iki 16.00 val., šeštadieniais nuo 10.00 iki 16.00 val., prašome iš anksto suderinti atvykimo laiką tel. +370 608 02893.

Muziejus nedirba šiomis švenčių dienomis:

• Sausio 1 d. – Naujieji metai
• Vasario 16 d. – Lietuvos valstybės atkūrimo diena
• Kovo 11 d. – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena
• Šv. Velykos (sekmadienis ir pirmadienis).
• Gegužės 1 d. – Tarptautinė darbo diena
• Pirmąjį gegužės sekmadienį – Motinos diena
• Pirmąjį birželio sekmadienį – Tėvo dieną
• Birželio 24 d. – Joninės (Rasos ir Joninių diena)