vaizdas

 

Birželio 14-ąją – Gedulo ir vilties dieną – 11:59 Lietuvoje skelbiama VISUOTINĖ TYLOS M1NUTĖ. Visa Lietuva sustos tam, kad pagerbtume tautiečius nukentėjusius nuo tremties ir kalinimų.

Ar kada pagalvojai, kas gali nutikti per 1 minutę? Per 1 minutę visame pasaulyje įkeliama 400 valandų trukmės Youtube vaizdo klipų, parduodama daugiau nei 4 500 mėsainių ir ieškoma 2 300 000 skirtingų raktinių žodžių Google. O ką galime padaryti per 1 minutę tylos? Išsaugoti dešimčių tūkstančių tautiečių, patyrusių tremtį ir kalinimus, likimus, istorijas ir atminimą. Sugrąžinti juos namo ir sukurti ateitį jų istorijai. Vos per 1 minutę!

Prisijunk prie VISUOTINĖS TYLOS M1NUTĖS birželio 14 d. 11:59 kartu su savo artimaisiais, kad ir kur bebūtum. Tapk iniciatyvos dalimi www.tylosminute.lt ir registruok savo mokyklą, darbovietę, organizaciją bei prisidėk prie vieningiausios tylos, kuri kada nors buvo Lietuvoje!

Sveiki,

Šiuo metu atliekamas tyrimas, kurio tikslas išsiaiškinti muziejaus vartotojų pasitenkinimo lygį įstaigos teikiamomis paslaugomis.

Šio tyrimo rezultatai padės muziejui įvertinti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, geriau suprasti vartotojų poreikius bei, į juos atsižvelgus, tobulinti savo veiklą. Jums pateikta anketa yra anoniminė ir konfidenciali, apibendrinti atsakymai bus naudojami veiklos analizei.

Jei sutinkate dalyvauti apklausoje spauskite ant šios nuorodos:

Lankytojų apklausa