SAKALAUSKAS ALGIMANTAS

 

Algimantas Sakaluskas

Sakalauskas Algimantas

Sakalauskas Algimantas (g. 1958 09 22) – tautodailininkas, Lietuvos tautodailininkų sąjungos narys, Kauno bendrijos valdybos narys, medžio sekcijos pirmininkas, Lietuvos kultūros premijos laureatas.

Gimė Vilkaviškyje. Nuo 1990 m. jo iniciatyva buvo pradėta formuoti Prienų drožėjų kūrybinė grupė. Nuo 1999 m. balandžio mėn. buvo paskirtas dalininkų įsteigto drožybos centro „Prienų drožėjai“ vadovu. Kuria ir gyvena Prienuose. Dalyvavo per 30 tarptautinių ir respublikinių skulptūros simpoziumų Lietuvoje ir svečiose šalyse. Dalyvavo 50 jungtinių parodų,  surengė 5 autorines parodas Lietuvoje bei užsienyje.

Memorialinių paminklų, didelių skulptūros darbų sukurta apie 500. Aktyviai dalyvauja medžio drožėjų ir skulptorių stovyklose, simpoziumuose, asmeninėse ir grupinėse parodose Lietuvoje ir kitose šalyse, prisideda prie „Misija Sibiras“ projekto.

M. K. Čiurlionio paramos fondo nominantas „Už tautinio paveldo saugojimą“. 2009 m. apdovanotas Kauno apskrities viršininko garbės ženklu. 2010 m. paskirta Kultūros ministerijos Individuali valstybės stipendija už projekto „Prienų ir Birštono krašto kryždirbystė. Sisteminis katalogas“ parengimą.

Už nuopelnus Prienų kraštui Algimantui Sakalauskui suteiktas Prienų miesto  garbės piliečio vardas.

Sveiki,

Šiuo metu atliekamas tyrimas, kurio tikslas išsiaiškinti muziejaus vartotojų pasitenkinimo lygį įstaigos teikiamomis paslaugomis.

Šio tyrimo rezultatai padės muziejui įvertinti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, geriau suprasti vartotojų poreikius bei, į juos atsižvelgus, tobulinti savo veiklą. Jums pateikta anketa yra anoniminė ir konfidenciali, apibendrinti atsakymai bus naudojami veiklos analizei.

Jei sutinkate dalyvauti apklausoje spauskite ant šios nuorodos:

Lankytojų apklausa