VALAITIS ANTANAS

 

web_silhouette_of_male Valaitis Antanas (1890 07 13–1946) – Lietuvos pedagogas, kultūros istorikas, rašytojas, vertėjas.

Gimė Pavaitupių kaime, Griškabūdžio valsčiuje. 1911 m. baigė Veiverių mokytojų seminariją, mokytojavo. Gyveno Prancūzijoje, studijavo literatūrą ir psichologiją Monpeljė universitete. Sugrįžo į Lietuvą, nuo 1926 m. gyveno Vilniuje. Bendradarbiavo leidiniuose „Viltis“, „Lietuvos aidas“, „Nepriklausomoji Lietuva“, „Vilniaus žodis“ ir kt. Parašė scenos vaizdelių, išvertė į lietuvių kalbą užsienio rašytojų kūrinių. Buvo įsteigęs knygyną, kuris buvo „Spaudos fondo“ skyrius ir leido lietuvišką spaudą. Dėl to persekiotas Sovietinės valdžios, represuotas, mirė lageryje Kazachijoje.

Sveiki,

Šiuo metu atliekamas tyrimas, kurio tikslas išsiaiškinti muziejaus vartotojų pasitenkinimo lygį įstaigos teikiamomis paslaugomis.

Šio tyrimo rezultatai padės muziejui įvertinti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, geriau suprasti vartotojų poreikius bei, į juos atsižvelgus, tobulinti savo veiklą. Jums pateikta anketa yra anoniminė ir konfidenciali, apibendrinti atsakymai bus naudojami veiklos analizei.

Jei sutinkate dalyvauti apklausoje spauskite ant šios nuorodos:

Lankytojų apklausa